Inzerce výuky hudby

V celé ČR a kategorii Hudební nástroje a kultura/Výuka hudby je 14 inzerátů.

Výuka zpěvu a hry na piano

Výuka individuální osobní Praha 6 nebo on-line po celé ČR.

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné zápis | 21.9.2023 | 37579

Odpovědět  

0,-

Výuka zpěvu a hry na piano

výuka-doučování hry na akordeon, klavír, keyboard

Chcete se naučit hrát na klavír, akordeon, nebo elektronické klávesy? Nebo si upevnit již nabyté znalosti a dovednosti v oblasti hudby? Nabízím Vám možnost přímé výuky i on-line...Výuka je možná také o prázdninách... Těším se na Vás!

Karin Vavrošová | 28.6.2022 | 36321

Odpovědět  

250,-

výuka-doučování hry na akordeon, klavír, keyboard

Výuka bicích nástrojů

Soukromá výuka bících nástrojů : držení paliček, hra na malý bubínek, víření, paradidlly, akcenty, etýdy pro soupravu bicích, jazzové, rockové , bluesové doprovody , hra z listu. Literatura : Veselý, Keltner, Kubánek , Tuzar, Chapin.

Petr Kočíb | 9.1.2022 | 35029

Odpovědět  

500,-

Výuka bicích nástrojů

Výborná škola hry na alt saxofon

Prodám úplně novou školu hry na alt saxofon (1x The Beatles), (1x 20 classic hits), jak pro začínající, tak pro pokročilé hráče, včetně doprovodných CD. Plná verze se saxofonem nebo jen doprovod kapely. Možno i pro živé hraní. Původní cena 800,-Kč/kus. Nyní 500,-Kč/kus.

Hra na alt saxofon | 8.5.2014 | 15888

Odpovědět  

500,-

Výborná škola hry na alt saxofon

Výuka hry na baskytaru Praha

Lekce jsou individuálně přizpůsobovány každému žákovi a podle potřeby jsou zaměřeny např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, flažolety, legáta, atd.) a použití v různých stylech. Odstraňování zažitých chyb v technice, základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd. Další info na http://www.davidvrestal.cz

David Vřešťál | 10.7.2013 | 13872

Odpovědět  

0,-

Výuka hry na baskytaru Praha

Výuka kláves, flétny

Absolvent pražské konzervatoře doplňuje třídu žáků. Výuka kláves, zobcové altové flétny dle individuální potřeby žáka. Rozvíjení vztahu k hudbě. Přijedu k Vám domů. Sympatický 35 let. Moderní metody, zábavnou formou. Bohatý výběr not najmně zahraniční provenience, základy improvizace, frázování stylů, příprava na hru v kapele. Zkušenosti z hudební i několikaleté pedagogické praxe ze základních uměleckých škol.

Leos Bezkocka | 17.8.2012 | 10848

Odpovědět  

0,-

Výuka kláves, flétny

Hudební škola Bandista Brno - výuka kytary

Hudební škola Bandista Brno otevírá od 14. 2. 2011 dva nové individuální obory. Elektrická kytara pro POKROČILÉ žáky (jazz, pop, blues, funk, rock) - 4600,- Kč/pololetí (individuální slevy do osmnácti let a pro studenty, skupinové lekce jazzové harmonie k nástroji zdarma). Klasická kytara pro začátečníky – 3900,- Kč/pololetí (individuální slevy do osmnácti let a pro studenty, skupinové lekce hudební teorie zdarma). Vyučuje aktivní hudebník, absolvent MU se zkušenostmi z anglických hudebních škol, Konzervatoře Jaroslava Ježka a z jazzových studií na University of New Orleans, USA.

Jan Winkler | 1.2.2011 | 5998

Odpovědět  

3 900,-

Hudební škola Bandista Brno - výuka kytary

Hudební škola Bandista - výuka hudby v Brně i pro dospělé

Hudební škola Bandista - výuka hudby v Brně i pro dospělé. Vyučujeme: - klavír/klávesy - kytara (akustická, elektrická) - populární zpěv - basová kytara - housle - hudební teorie (základní, pokročilá) - hodiny nástroje jsou individuální - ke každému hudebnímu nástroji možnost navštěvovat hodiny hudební teorie zdarma - výuka v blízkosti centra Brna Cena: 3900,- Kč/pololetí - sleva do 18 let, sleva pro studenty Adresa: Rybkova 23, 602 00 - Brno, Kraví hora, Areál VUT Kontakt: +420 606 812 212, e-mail: hudebni.skola@seznam.cz

Hudební škola Bandista | 29.10.2010 | 5311

Odpovědět  

3 900,-

Hudební škola Bandista - výuka hudby v Brně i pro dospělé

Student konzervatoře nabízí soukromou výuku bicích

Jsem studentem pátého ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka a nabízím soukromou výuku bicích nástrojů, případně i intonace a teorie pro přijímačky na konzervatoř. Cena 250,- Kč za vyučovací hodinunebo dohodou.

T.Formánek | 10.10.2010 | 5219

Odpovědět  

250,-

Student konzervatoře nabízí soukromou výuku bicích

Výuka zpěvu a hudby

Nabídka pěveckých lekcí u MgA. Jaroslavy Maxové, výuka techniky i interpretace. Pěvecké kurzy jsou určeny pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pokročilé, pro zájemce o klasiku, jazz, pop, rock, muzikál atd. Jaroslava Maxová má dlouholetou praxi na světových operních jevištích (ND Praha, také Německo, Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Izrael, Čína, Japonsko) i koncertních pódiích. Je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Vysoké školy múzických umění v Bratislavě, také Pavarottiho pěveckých kurzů v Modeně. Praxi ve výuce zpěvu získala jako profesorka na Konzervatoři Jaroslava Ježka (zaměření na pop, muzikál atd.). Zprostředkuje také výuku klavíru a hudební teorie. Více info na jejích osobních webových stránkách.

MgA. Jaroslava Maxová | 23.8.2010 | 5042

Odpovědět  

0,-

Výuka zpěvu a hudby