Inzerce Hudebníci a skupiny

V kraji Hlavní město Praha a kategorii Hudební nástroje a kultura/Hudebníci a skupiny je 6 inzerátů.

Scénický a historický šerm

Pražská skupina scénického a historického šermu hledá pro doplnění souboru nové členy. Vítány jsou taktéž neohrožené dámy.

Rebel | 2.9.2021 | 33890

Odpovědět  

0,-

Scénický a historický šerm

Vokální skupina Šestet hledá zpěváka

Vokální skupina Šestet hledá zpěváka - ideálně bas. Zpíváme skladby z 20. stol. (jazz, pop, latino) Zkoušíme cca 2x za měsíc, koncerty cca 4 za rok, lze i více - dle dohody. Více info na www.sestet.eu, na Facebooku Šestet.

Maria Urbanová | 5.2.2017 | 21019

Odpovědět  

0,-

Vokální skupina Šestet hledá zpěváka

Vivasong Víti Vávry-Profesionální živá hudba Umělecká agent.

Profesionální živá hudba pro všechny generace. Hudba pro vaší svatbu , oslavu , ples , zábavu , V.I.P.akci a jiné společenské události. Hudební produkce je možná již od 2 až do 15 hudebníků Repertoár všech stylů , české i zahraniční evergreeny a současné populární skladby, lidovky – částečně i v německém jazyce. Velká dechová sekce hudebních nástrojů Elegantní a příjemné vystupování . Rychlost rozhoduje – proto neváhejte a zajistěte si termín již dnes!

Vávra Vít | 23.11.2011 | 1332

Odpovědět  

5 000,-

Vivasong Víti Vávry-Profesionální živá hudba Umělecká agent.

Hudba pro vás! Silvestr - svatba - večírek.

Hudba - Silvestr, svatba, oslavy, narozeniny, večírek, firemní párty, raut, grilování, zahradní slavnost, společenský nebo maturitní večírek, setkání spolužáků, taneční večery, plesy, zábavy, diskotéky... Hudební klenoty posledních 50 let Hudba pro všechny generace: taneční, pop, country, lidovky, disco, rock, swing, blues, rock and roll, bluegrass, hip-hop, sky, rnb, reage, oldies, trance, senior music, aj. Výběr hudby ze 45.000 titulů! Hudba pro všechny generace. Ozvučení pro konference, přednášky a prezentace. Žánrové bloky. Hudba na přání. Hudba také z donesených nosičů Slušné jednání Férové ceny Spolehlivost-Ochota Profesionální zvuková a světelná technika Spolehlivost Kvalita Vstřícnost Možnost donést si vlastní skladby Mohu přehrávat CD, CD-mp3, CD-R, CD-RW, Flash disc, Memory Disc, i-Phone, i-Pod, po domluvě i LP, CC, MiniDisc, ext. HDD aj. Dlouholeté zkušenosti Možnost zapůjčení kvalitní profi techniky vč. zvukaře bez navýšení ceny Působnost v celé ČR Objednejte si hudbu včas! Informujte se o slevách!

Ježek Petr | 13.11.2011 | 1338

Odpovědět  

0,-

Hudba pro vás! Silvestr - svatba - večírek.

Pojď si zazpívat na lodi a ještě si skvěle vydělat!!

!Konkurz na loď AIDA! Hledá se zpěvák/zpěvačka. Podmínky:1) minimální věk 21let, 2) zpěv v angličtině i v němčině 3) zaslat životopis + foto spolu s nahrávkou na aida-konkurz@seznam.cz Nabízíme - vysoký plat kamarádský kolektiv cestování do mnoha atraktivních částí světa – např. Karibik, Aljaška, Panamský průplav, Mexická riviéra, Hawaii/Tahiti, Kanada, Nová Anglie,Bermudy. V Evropě jsou typickým cílem norské fjordy Uzávěrka je do 15.10.2010

bantam | 10.10.2010 | 5218

Odpovědět  

0,-

Pojď si zazpívat na lodi a ještě si skvěle vydělat!!

Hudba na svatbu, narozeniny, zábavu, párty DuoDenny

SVATBY NAROZENINY PLESY FIREMNÍ VEČÍRKY SOUKROMÉ OSLAVY ZÁBAVY V RESTAURACÍCH RAUTY apod. Kapela hudební Duo Denny (www.hudbanasvatbu.wbs.cz,www.denny-music.com), tel. 6 0 2 8 3 1 4 5 3, profesionálně (konzervatoř, mnohaleté zkušenosti v tomto oboru) pobaví hosty na vaší svatbě, akci. Jezdíme po CELÉ ČR, i do zahraničí. Jsme hudba na svatbu, hudba na svatební obřad, hudba na svatební zábavu. Hrajeme také narozeniny, soukromé akce, firemní večírky, párty, rauty, vernisáže, v kavárnách, barech, restauracích, lázních. Hudební duo hraje největší české i zahraniční hity od 60. let po současnost. Živě na kytaru, saxofon, keyboard, housle, zpíváme. Styl vám zahrajeme takový, jaký si vyberete. Může to být rock (např. Scorpions, Europe, Argema, Kabát), pop, disco, dance music, country, folk, na přání dechovku, latinu, jazz i vážnou hudbu. Vše o nás, včetně hudebních ukázek, najdete na našem webu (demo je hned na 1. straně v textu). CELÁ ČR, RAKOUSKO, NĚMECKO. Hudba na vaši svatbu - kapela Duo Denny E-mail: denny-music@centrum.cz

Denny | 20.3.2010 | 4236

Odpovědět  

1,-

Hudba na svatbu, narozeniny, zábavu, párty DuoDenny